Aktualności z zakresu usług finansowych - novimo.pl

Pożyczki i kredyty przez internet
Pożyczki i kredyty przez internet
Przejdź do treści

Menu główne:


ABC finansów – czyli blogowy poradnik dotyczący Twojego portfela

Na początek, mam dla Ciebie krótki test. Poświęć mu kilkadziesiąt sekund swojego cennego czasu i odpowiedz na ważne pytania dotyczące Twoich finansów. Oto one:
  • Czy planujesz wydatki z wyprzedzeniem?
  • Czytasz ze zrozumieniem doniesienia finansowe i jesteś na bieżąco z aktualnymi informacjami w kwestii krajowych i światowych finansów?
  • Jesteś w stanie samodzielnie przeanalizować umowę dotyczącą pożyczki lub innych usług bankowych?
  • Znasz nomenklaturę obowiązującą w świecie banków i parabanków?
  • Orientujesz się w rodzajach promocji bankowych i potrafisz skutecznie odróżnić okazję od zwykłego chwytu marketingowego?
  • Bez problemu zarządzasz swoim budżetem?
  • Wiesz co robić w przypadku procedur windykacyjnych i komorniczych?
Jeżeli odpowiedziałeś NIE, na więcej niż trzy pytania, znaczy, że potrzebujesz naszej pomocy. W oparciu o doświadczenia specjalistów oraz wiedzę pracowników serwisu, chcemy stworzyć miejsce, które zgromadzi podstawy wiedzy dotyczących finansów. Nie będzie to jednak specjalistyczny portal o pieniądzach. Łatwym i przystępnym językiem, udzielimy Ci porad jak postąpić w kryzysowych sytuacjach, jak sprawnie zarządzać domowym budżetem, jak poruszać się w świecie promocji bankowych i pozabankowych. Znajdziesz tu odpowiedź na najbardziej dręczące pytania. Jeśli masz pomysł na wpis lub ciekawi Cię konkretna sprawa, napisz do nas! Postaramy się poruszyć wszystkie ważne dla Ciebie tematy.

BIG infomonitor
Czy można zaprzyjaźnić się z BIGiem?
Czym jest BIG, Krajowy Rejestr Długów, ERIF, oraz Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej? Kontrolowanie swojej historii spłat zobowiązań.
Biuro Informacji Kredytowej
Czym jest Biuro Informacji Kredytowej
Czym jest Biuro Informacji Kredytowej i jak utrzymać dobry scoring? Co dokładnie przechowuje BIK i kto ma prawo umieścić tam informacje?
Informacje finansowe
Doniesienia finansowe – okiem blogera
najnowsze doniesienia prasowe z działu – finanse osobiste. Rodzice licealistów muszą otworzyć portfele. 500+ - jak zapewnić sobie ciągłość świadczenia? Co przyniesie reforma OFE?
decyzja pożyczka
Jak uniknąć negatywnej decyzji pożyczkowej?
Jak uniknąć negatywnej decyzji pożyczkowej? Co ma wpływ na opinię o kliencie? Odrzucenie wniosku o pożyczkę czy kredyt to przykra chwila dla wnioskującego.

pożyczka-umowa
Jak czytać umowy?
Podpisanie umowy pożyczkowej, skutkuje konsekwencjami wynikającymi z uwzględnionych w niej regulacji. Daj sobie szansę i zostań świadomym konsumentem.
Pożyczki pozabankowe
Pożyczki pozabankowe – obalamy popularne mity!
W ciągu ostatnich kilku lat, pożyczki pozabankowe obrosły dziesiątkami mniej lub bardziej wiarygodnych legend. Chcesz wiedzieć jakie są fakty dotyczące chwilówek?
Credit Check
Credit Check – nowe narzędzie kontroli konsumenta.
Czy nowy system weryfikacji klienta może przeszkodzić w podjęciu zobowiązania? Opowiemy o wszystkim co związane z Credit Check.
Copyright © 2017 Novimo.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego