Pożyczka w moneyguru.com.pl - Opinie o MoneyGuru - novimo.pl

Pożyczki i kredyty przez internet
Przejdź do treści
MONEY GURU
MOŻLIWA POŻYCZKA
DO 10 000 PLN NA RATY
Dlaczego Money Guru?Dlaczego Money Guru?

Money Guru nie jest pożyczkodawcą – to należy sobie uświadomić, zanim podejmiemy decyzję o złożeniu wniosku poprzez serwis. Jest jedynie pośrednikiem, częścią grupy Monevo Limited, a jego działalność opiera się na zbieraniu danych użytkowników i przekazywaniu ich dopasowanym do poszczególnych kryteriów firmom pożyczkowym. Czy jest sens takiego zabiegu?


Jedynie dla osób, które chcą uniknąć żmudnych zapytań na kolejnych platformach pożyczkowych i od razu wiedzieć, w jakim parabanku mają największe szanse na uzyskanie zobowiązania. Podmioty, z którymi współpracuje Money Guru to: Kreditech Holding SSL GmbH, Net Credit Sp. z o.o., Creamfinance Poland Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., MiniCredit Sp. z o.o., PolCredit Sp. z o.o., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., Nordecum Sp. z o.o., Novum Bank Ltd., Incredit Sp z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Mała Pożyczka Sp z o.o., Profi Credit Polska S.A., SMS Kredyt Sp. z o.o., Primus Finance Sp. z o.o., Aasa Polska S.A., Provident Polska S.A., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., PolCredit Sp z o.o. Ferratum Bank p.l.c., Optima Sp. z o.o., Wonga.pl sp. z o.o., Alfakredyt sp. z o.o., Super Grosz Sp. z o.o. Suma o jaką można się ubiegać przy pomocy pośrednika, musi mieścić się w przedziale od 100 do 10 000 zł. Wprawdzie formularz przyjmuje ograniczenia czasowe – w miejscu, w którym należy wskazać termin spłaty, ograniczenia do wyboru, znajdują się w przedziale od 3 miesięcy wzwyż – nie należy się tym mocno sugerować. Firmy, z którymi współpracuje pośrednik, mają również w swoich ofertach chwilówki, nie jest wykluczone więc, że i z takiej formy pożyczki będzie można skorzystać. Sama platforma nie jest jakimś technologicznym cudem. Prosty szablon i minimum treści nie nastawia przychylnie. Oczywiście, nie można żądać inwestycji w wizerunek od podmiotu, który jedynie zbiera dane. Trzeba pamiętać, że Money Guru nie ponosi żadnej odpowiedzialności za finał naszego wniosku, równie dobrze moglibyśmy pominąć ten etap i aplikować bezpośrednio u pożyczkodawcy. Nie ma sensu oczekiwać jakiegokolwiek wpływu Money Guru na naszą sytuację. Finalnie, każda aplikacja będzie rozpatrywana przez konkretny parabank i oceniana na podstawie założeń i regulaminu zobowiązania, o które się staramy.

Reprezentatywny przykład pożyczki:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł), czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Kalkulacja została dokonana na dzień 26 luty 2018 na reprezentatywnym przykładzie.


Pożyczki w Money Guru – co warto wiedzieć?
OCZEKIWANIE
NA DECYZJĘ
WYMAGANE DOKUMENTY
KOSZT WERYFIKACJI
WERYFIKACJA
ZADŁUŻEŃ
KWOTA POŻYCZKI
CZAS NA SPŁATĘ
WSTĘPNA
DECYZJA – OD
RAZU,
decyzja co do
przyznania
pożyczki,
przyjdzie wg założeń
konkretnej firmy
pożyczkowej.
DOWÓD OSOBISTYRÓŻNE FORMY
WERYFIKACJI,
ZALEŻNIE OD
SERWISU
KRD
INFOMONITOR
BIK
ERIF
DO 10 000 PLN
3 MIESIĄCE +

Promocje Money GuruPromocje dla nowych i stałych klientów

Serwis Money Guru nie oferuje promocji z prostej przyczyny – nie jest platformą pożyczkową więc nie ma z tego żadnych korzyści. Zdobywa klientów jedynie poprzez reklamę. Jeśli więc klientowi zależy na promocyjnej pożyczce, powinien pominąć etap pośrednika i sam zdecydować jaki serwis pożyczkowy spełni jego oczekiwania.


Opłaty Money GuruOpłaty i prowizje

Opłaty i prowizje dotyczące zobowiązań różnią się od siebie, każdy pożyczkodawca narzuca swoje warunki. Warto zajrzeć na stronę wybranego parabanku i sprawdzić aktualne przykłady reprezentatywne. Osoby, które zechcą pominąć etap pośrednika, mogą skorzystać z naszych rankingów pożyczkowych i w prosty sposób porównać parametry chwilówek oraz pożyczek ratalnych.


Oczekiwania MoneyguruOczekiwania wobec pożyczkobiorcy:

✔ serwisy pożyczkowe, niezależnie od rodzaju oferty, pożyczają pieniądze jedynie osobom pełnoletnim, czasami nawet starszym, kryteria wiekowe będą różne dla każdej oferty, system dopasuje propozycje do wieku pożyczkobiorcy,
✔ posiadanie dowodu osobistego,
✔ rachunek bankowy, e-mail, telefon komórkowy,
✔ dochód, który umożliwi spłatę pożyczki,
✔ czyste rejestry baz danych o dłużnikach,
✔ pozostałe oczekiwania mogą różnić się między sobą, zależnie od serwisu pożyczkowego.

Wniosek MoneyguruProces wnioskowania o pożyczkę w Money Guru:

✔ przejdź na stronę serwisu pośredniczącego w udzielaniu zobowiązań,
✔ wypełnij wniosek, w którym podasz parametry spodziewanej pożyczki oraz opiszesz swoją sytuację,
✔ system dopasuje odpowiednie oferty,
✔ zostaniesz przekierowany na stronę serwisu pożyczkowego,
✔ dokonasz weryfikacji tożsamości zgodnie z zasadami danego parabanku,
✔ odbierzesz pożyczkę w wybrany sposób.


Zalety MoneyguruZALETY
✔ INDYWIDUALNA OFERTA DLA KAŻDEGO KLIENTA
✔ SZYBKIE DOPASOWANIE OFERTY

Wady MoneyguruWADY
✔ MONEY GURU TO POŚREDNIK,
✔ BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA KOŃCOWY PRZEBIEG PROCEDUR,
✔ BRAK OFERTY PROMOCYJNEJ,

Dane adresowe:

nazwa i adres firmy: Quint Group Limited
Horizon Plaza, ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa, Polska
kontakt: e-mail: info@moneyguru.com.pl
strona internetowa: moneyguru.com.pl
Brak komentarzy
Wróć do spisu treści