Regulamin porównywarki finansowej - novimo.pl

Pożyczki i kredyty przez internet
Przejdź do treściREGULAMIN SERWISU NOVIMO.PL

Właściciel serwisuKto jest właścicielem serwisu?
Właścicielem serwisu novimo.pl jest NOVIMO Kozłowska Anna, ul. Szkolna 18/2, 66-620 Gubin
Poniższe reguły dotyczyć będą bezpłatnego korzystania z serwisu oraz określenia warunków i zasad użytkowania portalu.

Porównywarka finansowaCzym jest serwis novimo.pl?
Portal jest porównywarką produktów finansowych, gromadzi wiedzę na temat popularnych ofert firm pozabankowych i banków. Korzystanie z niego jest darmowe. Poszczególne grupy produktów, zwarte w formie zakładek i podstron to – chwilówki, pożyczki ratalne, konta bankowe, kredyty bankowe.

Zasady serwisuPodstawowe zasady działania serwisu?
✔ Porównanie ofert odbywa się na podstawie indywidualnie dobranych kryteriów.
✔ Obowiązujące parametry dotyczące pozycji w rankingu to – koszt pożyczki, kwota zobowiązania, oferta promocyjna, rating, spread, RRSO, okres trwania, opinie użytkowników, sposób przeprowadzenia procedur.
✔ Dane zgromadzone na stronie serwisu, uzyskane są bezpośrednio z publicznych źródeł oraz od instytucji finansowych.
✔ Aktualizacja danych tworzących bazę wiedzy portalu odbywa się na bieżąco.
✔ Dobór poszczególnych ofert jest subiektywnym wyborem pracowników serwisu.

Oferta portaluCo obejmuje oferta portalu?
✔ Serwis pośredniczy w zakresie promowania poszczególnych ofert instytucji finansowych oraz zawieraniu umów o produkty bankowe lub pozabankowe.
✔ Strona zawiera obszerną prezentację wybranych propozycji według z góry przyjętych zasad i kryteriów.
✔ Portal umożliwia bezpośredni kontakt z usługodawcą, za pomocą odnośników do formularzy kontaktowych, bądź stron internetowych instytucji finansowych.
✔ Na potrzeby użytkowników serwisu, udostępnione zostały narzędzia kalkulacyjne, niezbędne do wykonania podstawowych symulacji kosztów pożyczek i kredytów.
✔ Serwis gromadzi subiektywne opinie klientów poszczególnych firm pożyczkowych i banków.
✔ Portal promuje wiedzę o finansach oraz udostępnia informacje dotyczące zagadnień związanych z bankowością.

Warunki usługiJakie są podstawowe warunki świadczenia usług?
✔ Podstawowym warunkiem korzystania z usług portalu novimo.pl, jest posiadanie łącza internetowego oraz jednej z dostępnych przeglądarek internetowych.
✔ Serwis nie bierze odpowiedzialności za awarie oraz błędy wynikające z wadliwego działania portalu, z przyczyn niezależnych od pracowników oraz nie może zagwarantować ciągłego i niczym nie zakłóconego działania strony internetowej.
✔ Portal  novimo.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania informacji udostępnionych w serwisie oraz za działania użytkowników, dotyczące zarówno prezentowanych usług i produktów finansowych jak i sposobu przeprowadzania poszczególnych procedur.
✔ Serwis novimo.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za skutki dezinformacyjnych działań użytkowników serwisu, wynikających z niewiedzy lub złej woli.
✔ Pracownicy portalu dokładają wszelkich starań by korzystanie z dostępnych porównywarek oraz bazy wiedzy było w pełni bezpieczne i poufne.
✔ Portal nie ponosi również odpowiedzialności za zmiany wprowadzane przez poszczególne instytucje finansowe, za sposób przeprowadzania procedur oraz skutki omyłek czy błędnie przeprowadzonych transakcji.

ZasadyZasady zawierania umów.
✔ Korzystanie z dostępu do wiedzy zawartej na stronie serwisu (rankingi, porównania, opinie o produktach bankowych oraz blog) jest anonimowe do chwili skorzystania z formularza kontaktu.
✔ Korzystanie wiadomości umieszczonych w serwisie nie wymaga zawierania umowy z właścicielem serwisu.
✔ Wszelkie rozwiązania, schematy oraz układ graficzny stworzone zostały w oparciu o autorskie pomysły firmy novimo.pl.
✔ Warunkiem skorzystania z oferty produktu finansowego jest zawarcie umowy z wybraną instytucją finansową.
✔ Wysłanie formularza kontaktowego, zapytania, kalkulacja kosztów lub symulacja spłaty nie są równoznaczne z zawarciem umowy z instytucją finansową.

WspółpracaWspółpraca z partnerami serwisu.
✔ Serwis współpracuje z partnerami (firmy pożyczkowe, banki, instytucje finansowe), których znaki towarowe, handlowe, logo wykorzystywane są w celach promocyjnych.
✔ Portal publikuje informacje dotyczące partnerów, umieszcza na stronie linki do stron internetowych banków oraz innych instytucji finansowych.
✔ Za pośrednictwem odnośników do stron partnerów, użytkownik może przejść na wybrane strony poszczególnych serwisów finansowych.
✔ Portal novimo.pl nie bierze odpowiedzialności za działania partnerów oraz sposób przeprowadzania transakcji między partnerami a użytkownikami portalu.
✔ Udostępnianie użytkownikom informacji dotyczących konkretnych instytucji oraz pośrednictwo w dostępie do produktów finansowych i usług, odbywa się po zawarciu umowy z partnerem.

Prawa autorskieObowiązujące prawa autorskie.
✔ System funkcjonujący na portalu novimo.pl oparty jest o autorskie rozwiązania pracowników serwisu.
✔ Wszelkie porównania, rankingi, rozwiązania merytoryczne wynikają z subiektywnych działań pracowników portalu.
✔ Użytkownik zobowiązany jest do poszanowania własności firmy oraz wykorzystywania wszelkich dostępnych unikatowych informacji, rozwiązań i schematów graficznych tylko na użytek osobisty.
✔ Komercyjne wykorzystanie wartości zawartych na stronie serwisu – narzędzi, grafik, tekstu czy zdjęć, możliwe jest jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody od właściciela portalu.

Warunki końcoweWarunki i postanowienia końcowe.
✔ Niniejszy regulamin obowiązuje do czasu nieokreślonego i może ulec zmianie.
✔ Wszelkie działania wynikające z korzystania z serwisu powinny odbywać się w granicach prawa, określonego przez stosowne kodeksy prawne.
✔ Baza wiedzy udostępniona na stronie serwisu, w żaden sposób nie jest pretekstem do świadczenia doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego.
✔ Wszelkie informacje na temat produktów finansowych, instytucji finansowych, korzystanie z symulacji kosztów, rankingów czy formularzy kontaktu, nie stanowią oferty zawarcia umowy z konkretną instytucją finansową.
✔ Informacje dotyczące poszczególnych kryteriów oraz procedur obowiązujących w danej ofercie, mogą ulec zmianie, w zależności od decyzji poszczególnych instytucji finansowych.

Wróć do spisu treści